Інноваційна лінія самостійних філерів, які використовуються з легкістю пластиру. Просто, зручно, швидко і безболезненно.Благодаря інноваційної технології, мікроголки з гіалуроновою кислотою і фактором росту (EGF) проникають в глибокі шари шкіри, заповнюючи зморшки і роблячи шкіру пружною. B-SELFIE – природна молодість твого обличчя.
B-SELFIE Філлери
Ефективність всіх самостійних патчів-філерів B-selfie обумовлено інноваційним складом мікроіголок з гіалуроновою кислотою і фактором росту (EGF) .Мікроіголкі безболісно проникають у верхній шар шкіри, розчиняючись, наповнюють її активними речовинами, дозволяючи досягти негайного ефекту насичення і наповнення епідермісу швидко і без травм

Детальніше на сайті B-SELFIE

B-SELFIE Догляд
Ексклюзивні формули підсилюють природні захисні функції епідермісу і сприяють регенерації, розгладження зморшок, надають пружності. Мікроелементи з ультра-наповнювачем і фітосоми гіалуронової кислоти надають стимулюючу і регенеруючу дію, рослинні цукру підсилюють бар’єрний ефект, захищаючи шкіру від впливу навколишнього середовища.

Детальніше на сайті  B-SELFIE

B-SELFIE Харчові домішки

Сучасні науковці запропонували чимало унікальних і корисних розробок, які з великим успіхом застосовуються для професійного догляду за шкірою обличчя, тілом та волоссям. У нас ви знайдете не тільки кошти для локального, зовнішнього застосування, але і препарати для внутрішнього застосування, які роблять благотворний вплив на весь організм, заповнюючи запаси речовин, необхідних для здоров’я, довголіття, молодості і краси.

Детальніше на сайті  B-SELFIE

B-SELFIE DEEP
Завдяки інноваційному попередньо заповненому шприцу з Мікроголки 0,5 мм, а також завдяки абсолютно безболісною і без кровотеч процедурі, технологія дозволяє неймовірно відновлювальної сироватці, подібної ботоксу і наповнювача, поширюватися, забезпечуючи інтенсивне і миттєве відновлення

Детальніше на сайті B-SELFIE