Французька торгова марка La Roche-Posay розробляє косметику для здорової та чутливої шкіри.

В основі продукції лежать глибокі клінічні дослідження та тісна співпраця з дерматологами. Торгова марка пропонує унікальні засоби на основі термальної води, що відповідають двом основним правилам: дерматологічна безпека та високі стандарти якості. Місія La Roche-Posay: день за днем покращувати якість життя людей з проблемною шкірою.

Обличчя

Гамма засобів для догляду за чутливою шкірою немовлят, дітей та дорослих. Делікатне очищення, зволоження, живлення, корекція недоліків шкіри. Останні досягнення дермато-косметології для комфорту вашої шкіри.

Детальніше на сайті “La Roche Posay”

Тіло

Потурбуйтеся про здоров’я вашої шкіри з La Roche Posay. Догляд за сухою, подразненою та атопічною шкірою. Гамма засобів для тіла, рук та губ. Дбайливе очищення, зволоження та заспокоєння для сухої та подразненої шкіри.

Детальніше на сайті “La Roche Posay”

Захист від сонця

Гамма засобів для надійного захисту чутливої шкіри від шкідливого впливу сонця. Інноваційна система сонячних фільтрів Mexoryl® SX та XL та екстракт Сенна Алата забезпечують фотостабільний захист від негативного впливу UVA/UVB променів.

Детальніше на сайті “La Roche Posay”

Макіяж

Засоби для догляду за шкірою обличчя високої переносимості, протестовані для чутливої атопічної та схильної до проявів акне шкірою. Покращує зовнішній вигляд, коррегує недоліки.

Детальніше на сайті “La Roche Posay”

Діти

Косметичні засоби для ніжної та чутливої шкіри немовлят та дітей. Очищення, живлення, відновлення та захист від зовнішніх факторів. Корекція сухості та подразнень, відновлення комфорту шкіри ваших малюків.

Детальніше на сайті “La Roche Posay”