Французька торговельна марка Mustela, що спеціалізується на створенні косметичних продуктів для дітей, мам і вагітних жінок. 65 років наукових досліджень, численні патенти та строгий контроль якості і безпеки втілені в продуктах європейської якості. Mustela має унікальний досвід дослідження потреб делікатної дитячої шкіри, як в лабораторних умовах так і у співпраці з неонатологами, педіатрам і дерматологами.
Mustela пропонує всім дітям і мамам ефективні, безпечні та натуральні продукти.
Нормальна шкіра
Повна лінійка коштів необхідних для щоденного догляду за ніжною шкірою немовлят та дітей з першого дня життя. Усьо для делікатного очищення, харчування, догляду і захисту. Відповідає найвищим стандартам безпеки.
Запатентований компонент Авокадо Персеос допомагає шкірі зберігати її клітинне багатство.
Атопічна шкіра
Лінійка засобів Stelatopia спеціально розроблена для догляду за схильної до сухості і атопії шкірою. Підходить дітям від народження і дорослим. Протестована під суворим дерматологічних і педіатричним контролем. Швидка і ефективна допомога роздратованою шкірі.
Суха шкіра
Спеціальна лінійка поживних коштів від Mustela, які слід використовувати як щоденний догляд. Продукція надійно зволожує і захищає ніжну шкіру немовлят і дітей.
Чутлива шкіра
Щоб заспокоїти дітей з дуже чутливою шкірою, Mustela пропонує ряд засобів по догляду, які можна використовувати з народження. Без запахів, вони зволожують, заспокоюють і захищають шкіру малюків, мінімізуючи ознаки шкірної реакції на щоденні стреси.
Сонцезахисні засоби
Лінійка засобів для захисту ніжної шкіри дітей і немовлят від шкідливого впливу сонячних променів і швидкого відновлення балансу шкіри після перебування на сонці. Ефективна комбінація сонцезахисних фільтрів.
Особливі потреби
Лінійки засобів, розроблені для особливих потреб: для делікатного усунення проблеми себорейний корочок і регенерації шкіри при повсякденному легких травмах (синці та забої). Доведено ефективність та безпечність використання.

Материнство
Для турботи про збереження краси і здоров’я шкіри під час вагітності і післяпологовий період створена лінія «Материнство» Mustela. Ці засоби розроблені з урахуванням найсуворіших вимог безпеки і сумісності з грудним вигодовуванням і вагітністю.