Французька торгова марка Mustela, що спеціалізується на створенні косметичних продуктів для дітей, мам та вагітних жінок. 65 років наукових досліджень, численні патенти та суворий контроль якості та безпеки втілені у продуктах європейської якості. Mustela має унікальний досвід дослідження потреб делікатної дитячої шкіри, як в лабораторних умовах так і у співпраці з неонатологами, педіатрам та дерматологами.
Mustela пропонує усім дітям та мамам ефективні, безпечні та натуральні продукти.

Материнство

Для турботи про збереження краси та здоров’я шкіри підчас вагітності та післяпологовий період створено лінію «Материнство» Mustela. Ці засоби розроблені з урахуванням найсуворіших вимог безпеки та сумісності з грудним вигодовуванням та вагітністю.

Детальніше на сайті “Mustela”

Нормальна шкіра

Повна лінійка засобів необхідних для щоденного догляду за ніжною шкірою немовлят та дітей з першого дня життя. Усё для делікатного очищення, живлення, догляду та захисту. Відповідає найвищим стандартам безпеки.
Запатентований компонент Авокадо Персеос допомагає шкірі зберігати її клітинне багатство.

Детальніше на сайті “Mustela”

Проблемна та атопічна шкіра

Лінійка засобів Stelatopia спеціально розроблена для догляду за схильною до сухості та атопії шкірою. Підходить дітям від народження та дорослим. Протестована під суворим дерматологічним та педіатричним контролем. Швидка та ефективна допомога подразненій шкірі.

Детальніше на сайті “Mustela”

Сонцезахисна серія

Лінійка засобів для захисту ніжної шкіри дітей та немовлят від шкідливого впливу сонячних променів та швидкого відновлення балансу шкіри після перебування на сонці. Ефективна комбінація сонцезахисних фільтрів.

Детальніше на сайті “Mustela”

Туалетна вода Musti

Універсальний свіжий та тонкий аромат, розроблений спеціально для чутливої дитячої шкіри. Гармонійно доповнює та розкриває ніжний аромат дитини.

Детальніше на сайті “Mustela”

Себорейні скоринки

Лінійка засобів, розроблена для делікатного усунення проблеми себорейний скоринок на голові немовляти. Доведена ефективність та безпечність використання.

Детальніше на сайті “Mustela”