Французька торгова марка Vichy випускає аптечну косметику на основі високо-мінералізованої термальної води з вулканічної зони Овернь.
В основу продуктів Vichy покладено науковий підхід при розробці протоколів догляду за кожним типом шкіри. Персональна діагностика дозволяє врахувати ваш спосіб життя та покращує стан шкріи крок за кроком. Засвідчені експертами результати: укріплення та відновлення балансу шкіри.

Обличчя

Кожна жінка мріє про ідеальну шкіру обличчя. Здоровий рівний колір, сяюча краса та відсутність зморшок – з лінією засобів для обличчя Vichy все це легко досяжне!

Детальніше на сайті “Vichy”

Волосся

Лінійка засобів для догляду за волоссям. Очищення, живлення та захист для волосся усіх типів. Відновлення структури та корекція недоліків.

Детальніше на сайті “Vichy”

Тіло

Високоякісна косметика для догляду за шкірою тіла.

Детальніше на сайті “Vichy”

Макіяж

Декоративна косметика від Vichy поєднує в собі усі функції необхідні сучасній жінці – прикрашає, маскує недоліки, захищає шкіру від впливу негативних зовнішніх чинників, чинить анти-віковий ефект.

Детальніше на сайті “Vichy”

Сонце

Лінійка засобів для ефективного захисту вашої шкіри від шкідливого впливу сонця та фото-старіння, з якою ви отримаєте максимум задоволення від сонячної погоди.

Детальніше на сайті “Vichy”

Для чоловіків

Засоби для догляду за шкірою чоловіків, створені з урахуванням її щоденних потреб. Спеціальні засоби для чутливої шкріи.

Детальніше на сайті “Vichy”